Источник радости

Автор: | 27.03.2013

Песок в руках

Є в мене одна близька родичка – щира українка. Рідко зустрічаються такі позитивні та легкі на підйом люди. На жаль, живемо ми в різних кутках України та бачимось дуже рідко, але кожна зустріч, це спалах приємних почуттів. Робить вона в медичній установі, допомагає жінкам. Але крім цього, іноді, підробляє тамадою на різних весіллях та днях народження. І ось одного разу на моє питання, чи подобається їй займатись розважанням людей, я отримав відповідь, що торкнула мої почуття та запам’яталася надовго.

Ось вона.

«Коли я бачу, що завдяки моїм діям на обличчях великих дядьків та тіток, з’являються сльози радощі чи смутку. Коли я своїми словами можу торкнутись їх сердець, та побачити в глибинах їх очей іскри дитячої свідомості. Коли їх голос тремтить від спогадів, що налинули. Коли в їх очах з’являється вдячність за мою здатність підняти з глибин минулих років речі та події значні для них. Тоді моє серце наповнюється щастям і радістю і я розумію, що зробила щось дуже значне для цих людей.»

P.S. Получилось передать чувства только на «рідній мові». Надеюсь всё понятно.

Источник радости: 2 комментария

  1. Людмила

    Мне понятней, когда я воспринимаю украинскую речь на слух.. Читая, понять сложней. Но вообще-то , сама речь очень мягкая и мелодичная. А, какие чудные украинские песни! Я в музыкальной школе очень любила играть мелодии этих песен. Для Вас это родной язык, украинский?.

  2. watcher Автор записи

    Теоретически родной, но больше эхо детства. Разговариваю на русском. Пишу по работе только на украинском.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *