Источник радости

Песок в руках

Є в мене одна близька родичка – щира українка. Рідко зустрічаються такі позитивні та легкі на підйом люди. На жаль, живемо ми в різних кутках України та бачимось дуже рідко, але кожна зустріч, це спалах приємних почуттів. Робить вона в медичній установі, допомагає жінкам. Але крім цього, іноді, підробляє тамадою на різних весіллях та днях народження. І ось одного разу на моє питання, чи подобається їй займатись розважанням людей, я отримав відповідь, що торкнула мої почуття та запам’яталася надовго.

Ось вона.

«Коли я бачу, що завдяки моїм діям на обличчях великих дядьків та тіток, з’являються сльози радощі чи смутку. Коли я своїми словами можу торкнутись їх сердець, та побачити в глибинах їх очей іскри дитячої свідомості. Коли їх голос тремтить від спогадів, що налинули. Коли в їх очах з’являється вдячність за мою здатність підняти з глибин минулих років речі та події значні для них. Тоді моє серце наповнюється щастям і радістю і я розумію, що зробила щось дуже значне для цих людей.»

P.S. Получилось передать чувства только на «рідній мові». Надеюсь всё понятно.

Метки: , , , ,

комментария 2

  1. Людмила 27.03.2013 в 5:45 пп

    Мне понятней, когда я воспринимаю украинскую речь на слух.. Читая, понять сложней. Но вообще-то , сама речь очень мягкая и мелодичная. А, какие чудные украинские песни! Я в музыкальной школе очень любила играть мелодии этих песен. Для Вас это родной язык, украинский?.

  2. watcher 27.03.2013 в 6:24 пп

    Теоретически родной, но больше эхо детства. Разговариваю на русском. Пишу по работе только на украинском.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *